O nas - TEX Obuwie dziecięce. Hurtownia i dystrybucja obuwia dziecięcego.

Przejdź do treści
Katalogi

Firma „TEX” Sp. z o. o. sp. k. jest hurtownią obuwia dziecięcego. Specjalizujemy się w dostawach obuwia wysokiej jakości, bezpiecznego i odpowiadającego szczególnym potrzebom wymagających użytkowników jakimi są nasze dzieci. 

W naszej ofercie znajdą Państwo obuwie dziecięce doświadczonych polskich producentów, takich jak: Befado, Emel, Ren But, Dawid, Bartek, Nazo, Zet pol, Jamet, Mino noster, Inblu, Adanex i wiele innych. Wiemy, że oferując produkty tych firm nie zawiedziemy Państwa oczekiwań i dostarczymy produkt zdrowy dla stopy, bezpieczny i wygodny. 

Potwierdzeniem wysokiej jakości i profesjonalnego wykonania naszych produktów jest przyznanie 
przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oddział w Krakowie znaku:

ZDROWA STOPANaszym odbiorcom gwarantujemy solidność i terminowość dostaw oraz bardzo wysoką jakość oferowanych towarów. W opinii naszych Kontrahentów jesteśmy postrzegani jako firma elastyczna, szybko reagująca, kompetentna, z wyczuciem rynku i sprawnie zarządzana. 

Firma  „TEX” dba zarówno o swoich klientów detalicznych jak i hurtowych. Współpracujemy z wieloma odbiorcami na terenie Polski oraz innych krajów europejskich. Rosnąca ilość naszych odbiorców potwierdza, że jesteśmy firmą odpowiedzialną, solidną i oferującą obuwie dziecięceo jakości zaspokajającej potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. 


Wróć do spisu treści